Podaljšano bivanje

30. 11. 2019 | Dogodki | Kulturni dnevi, Podaljšano bivanje

Podaljšano bivanje

Tudi letos se z otroki v podaljšanem bivanju igramo v gozdu, na igralih, na igrišču, na travniku, v športnem parku, v učilnici … Pogovarjamo se o bontonu, o pravilih pri prehranjevanju, zdravi prehrani, delamo domačo nalogo in beremo. Učenci tudi veliko ustvarjajo in svoje izdelke ponosno predstavljajo javnosti. Sodelovali smo na razstavi na šolskem vrtu, v različnih trgovinah (Mlinotest, Spar, Tuš …), sodelujejo pa tudi pri različnih natečajih (Rdeči križ, Igraj se z mano, Varno v prometu …). Imeli smo kostanjev piknik, pomagali pri opravilih na šolskem vrtu ter povabili številne goste, med drugim gospoda Andreja Jalna, ki nam je predstavil svoj projekt Zmoremo – čez ovire do oviranih.

Decembrsko vzdušje bomo pričarali na različne načine. Nekateri z ustvarjanjem praznične dekoracije za okrasitev šole, drugi pa z drsanjem, izmenjavo daril, peko piškotov, praznično literaturo in igrami.