Video posnetek: Spet doma

14. 05. 2020

Video posnetek: Spet doma

Kar čez noč smo bili postavljeni v neko čudno situacijo, stran od šolskih klopi. V teh nenavadnih okoliščinah je tudi nam je na Osnovni šoli Antona Tomaža Linharta Radovljica uspel projekt na daljavo! Čeprav se (vsaj nekateri) počasi vračamo v šolske klopi je naslov Spet doma, po skladbi Gala Gjurina. Naj bo to trajen spomin na ta posebni čas, ko smo bili v zavetju svojega doma. Zagotovo je prinesel tudi kaj dobrega za vse nas. =)

Inštrumentalisti:

  • Mak Detela - trobenta
  • Andrej Dijak - klarinet
  • Špela Šemrl - harmonika
  • Rok Šenk - kitara
  • Greta Šubic - ksilofon
  • Lavra Šubic - prečna flavta
  • Bine Urh - klarinet
  • Eva Čeh - vokal

Posnetke so posneli učenci in učitelji OŠ Antona Tomaža Linharta Radovljica.
Idejna zasnova: Eva Čeh
Montaža zvoka in slike: Rok Jekovec

Oglejte si video: Spet doma - OŠ Antona Tomaža Linharta Radovljica (youtube.com)