Prostovoljske aktivnosti za mlade v času poletnih počitnic

24. 06. 2020

Prostovoljske aktivnosti za mlade v času poletnih počitnic

Pozdravljeni!

Tudi letos smo na Slovenski filantropiji oblikovali ponudbo prostovoljskih aktivnosti za mlade v času poletnih počitnic. Kljub omejitvam, je kar nekaj organizacij pripravilo aktivnosti, ki se bodo izvajale v skladu s priporočili NIJZ. Mladi bodo imeli tako tudi letošnje počitnice priložnost, da jih preživijo aktivno, se česa naučijo in se predvsem s solidarnostjo razvijajo v aktivne državljane. 

Pripravili smo dva spletna kataloga, v katerih so objavljene aktivnosti, kjer se potrebuje pomoč mladih prostovoljcev. En katalog zajema ponudbo del za vso Slovenijo, drugi samo za Ljubljano. V obeh katalogih pa je kar nekaj del, ki jih lahko prostovoljci izvajajo tudi od doma.

Spletna kataloga prostovoljskih priložnosti za mlade bosta vse poletje objavljena na portalu www.prostovoljstvo.org, na povezavi katalog poletnih prostovoljskih aktivnosti za mlade 2020.

Za podporo pri širjenju prostovoljstva, solidarnosti in aktivnega državljanstva mladih se vam že vnaprej najlepše zahvaljujemo.

Če potrebujete dodatne informacije, nas dobite na 01 433 40 24 in na slovenska@filantropija.org – tudi med počitnicami.

 

Lepo pozdravljeni,

 

Za Slovensko mrežo prostovoljskih organizacij

Slovenska filantropija, Združenje za promocijo prostovoljstva
Cesta Dolomitskega odreda 11
1000 Ljubljana

T: 01 433 40 24
E: slovenska@filantropija.org

www.filantropija.org
www.prostovoljstvo.org