Športni dan za 2. razred: športne igre v Športnem parku Radovljica

19. 06. 2024

Športni dan za 2. razred: športne igre v Športnem parku Radovljica

V četrtek, 20. 6. 2024, bo za učence 2. razreda športni dan. Zbrali se bomo ob 8.20 pred šolo. Po šolski malici se bomo odpravili do Športnega parka Radovljica, kjer bo čas za različne športne igre.

Učenci naj bodo oblečeni in obuti primerno vremenskim razmeram in športnim aktivnostim. Na športni dan lahko prinesejo različne športne pripomočke (npr.: žogo, gumitvist, žvižgača oz. vortex, balinčke, loparje in kroglico s perjem za badminton ....). S seboj naj imajo v nahrbtniku dovolj nesladkane pijače in manjši zdrav prigrizek. Med odmorom si bomo v parku privoščili sladoled. Vrnili se bomo predvidoma ob 12.55.

V primeru padavin bomo športne igre pripravili v šolskih telovadnicah. Podaljšano bivanje s kosilom bo potekalo po rednem urniku.

Razredničarke 2. razreda:
Ljudmila Mandelj Šiško, Simona Kokalj in Katjuša Štefančič