Priprave na šolsko tekmovanje iz znanja geografije

14. 10. 2024

Priprave na šolsko tekmovanje iz znanja geografije

Počasi zaključujemo priprave na šolsko tekmovanje iz znanja geografije. V tem tednu bodo priprave potekale po naslednjem razporedu:

• v torek, 15.10. med preduro 8. razredi, prinesite učbenik in DZ za 8. razred Afrika in Novi svet,
  • v torek, 15.10. 6. šolsko uro 8. in 9. razredi, 9. razredi prinesite učbenik in DZ za 9. razred Geografske značilnosti Slovenije in ročni zemljevid Slovenije,
  • v sredo, 16.10. med preduro 6. in 7. razredi, 7. razredi prinesite učbenik in DZ Geografske značilnosti Evrope,
  • v petek, 18.10. 6. šolsko uro vsi prijavljeni na priprave za tekmovanje. S seboj prinesite kopije članka Vodna kriza in suša l. 2022 ter oba učna lista (Evropski ognjeniki in Požari v naravi).

Priprave bodo potekale v učilnici GEOV četrtek, 17.10. 6. šolsko uro priprav NE BO.

Razpored je objavljen tudi na vratih kabineta GEO – ZGO in v urnikih.

Marjana Makarovič Košnjek,
mentorica