Sklop predavanj za starše: Deluješ, kot izbereš

22. 09. 2021 | Obvestila, informacije

Sklop predavanj za starše: Deluješ, kot izbereš

Se še spomnite pomladanske trilogije z dr. Aleksandrom Zadelom in Melito Joželj Nose? Razmišljala sta o družbi in krizi, zaupanju, povezanosti. Zdaj sta pripravila nov sklop predavanj pod skupnim naslovom Deluješ, kot izbereš. Jesenski sklop se imenuje Živeti (na) polno.

Jesenski sklop se imenuje Živeti (na) polno. Na kanalih Pozitivna psihologija za boljše življenje na Facebooku in Youtube-u se bomo srečali trikrat:

1. Posameznik in življenjski slog, 29. 9. ob 18h Pogovor o človeku, ki se boji, da mu bo življenje v vsem izobilju, ki ga ima, spolzelo skozi prste; o posamezniku, ki živi v grozi, da ne bo doživel vsega tistega, kar je možno in mogoče.

2. Posameznik ter bolečina in trpljenje, 4. 11. ob 18h Pogovor o ključni sestavini zadovoljnega in polnega življenja – o bolečini. In pogovor o izbiri nekaterih ljudi, ki se odločijo, da bodo v življenju trpeli.

3. Posameznik ter veselje in radost, 15. 12. ob 18h Pogovor o tem, da ima iskanje sreče v življenju pogosto za posledico apatijo, resignacijo in izgubo volje do življenja; in pogovor o tem, da polno življenje ustvarjajo pristni odnosi z ljudmi.

Vaše brezplačne prijave sprejemajo tukaj.
Šola v naravi v CŠOD Peca
06. 05. 2024 | Obvestila, informacije

Šola v naravi v CŠOD Peca

Učenci 8. C in 8. D razreda so srečno prispeli v CŠOD Peca v Mežici. Vsi skupaj pošiljajo lepe pozdrave.

Umetnost povezuje: mednarodni fotografski natečaj Vzorec

Umetnost povezuje: mednarodni fotografski natečaj Vzorec

Umetnost povezuje: mednarodni likovni natečaj Vzorec

Umetnost povezuje: mednarodni likovni natečaj Vzorec

Plesni tečaj za valeto

Plesni tečaj za valeto

Nadaljevanje vaj bo: v ponedeljek, 6. 5. 2024, ob 13.50, v ponedeljek, 27. 5. 2024, ob 13.50 in v ponedeljek, 3. 6. 2024, ob 13.50.

Šola v naravi na Pohorju
15. 04. 2024 | Obvestila, informacije

Šola v naravi na Pohorju

Učenci 4. C , 4. PŠ Mošnje in 4. PŠ Ljubno so srečno prispeli v CŠOD Planinka na Pohorju. Vsi skupaj pošiljajo lepe pozdrave.

Četrt ure literature: v ponedeljek, 8. aprila
02. 04. 2024 | Obvestila, informacije

Četrt ure literature: v ponedeljek, 8. aprila

V ponedeljek, 8. 4., 1. šolsko uro, bomo spet izvedli »Četrt ure literature«.