Zimski športni dan za 5. razred

26. 01. 2024

Zimski športni dan za 5. razred

V torek, 30. 1. 2024, bomo izvedli zimski športni dan za učenke in učence 5. A, 5. B in 5. C razreda.

Učenci so imeli možnost izbire med smučanjem, tekom na smučeh in pohodom. Vse tri dejavnosti bomo izvedli na območju Kranjske Gore in okolice.

• Zbor učencev in malica: 8.00
  • Odhod: 8.20

Obvezna oprema:

Alpski smučarji

Kombinezon ali smučarka jakna in hlače, smuči, palice, pancerji in čelada – oprema mora biti preizkušena in brezhibna. Ne pozabite na rokavice.

Tekači na smučeh

Tekaška oprema (smuči, palice, čevlji), primerna oblačila za tek na smučeh, rokavice, kapa, nahrbtnik.

Učenci, ki nimajo svoje tekaške opreme in so se prijavili za izposojo šolske opreme, bodo dobili tekaške čevlje v šoli en dan pred odhodom, tekaške smuči in palice pa bodo dobili na vadišču.

Pohodniki

Primerna oblačila in obutev (planinski čevlji, ki ne premočijo -  za hojo po snegu, kapa, rokavice) in manjši nahrbtnik, v katerem naj bodo rezervna oblačila. Priporočamo, da imajo pohodniki s seboj tudi pohodne palice.

Vsa oprema za smučanje in tek na smučeh naj bo podpisana.

Vsi udeleženci naj imajo s seboj v nahrbtniku malico in topel napitek.

Povratek: okoli 13.30 ure

Učiteljice 5. razreda