Mladinski odsek in OŠ Antona Tomaža Linharta vabita učence  k vpisu na planinski krožek

11. 09. 2024

Na planinskih pohodih bomo spoznavali gorsko okolje, gibanje po njem in planinski bonton. Pri tem bomo skrbeli za svojo varnost in varnost drugih udeležencev.

Informacije:

• Na pohode bomo odhajali predvidoma ob sobotah, enkrat mesečno. Odpeljali se bomo z avtobusom, ki bo otroke pobiral pred OŠ A. T. Linharta in po dogovoru tudi v bližini podružnic.
  • Končni cilj pohodov bomo prilagodili psihofizičnim sposobnostim otrok. Vsak pohod bomo vodili vodniki in mentorji PD Radovljica.
  • V primeru neugodnih razmer si pridružujemo pravico do spremembe ali odpovedi pohodov.

Cena  planinskega krožka za 7 pohodov znaša 110 €.
POPUST: drugi otrok v družini ima 25% popusta, vsak naslednji otrok pa 50% popusta na zgoraj navedeni znesek članarine.

Izpolnjeno prijavnico oddate do 16. 9. 2024 razredničarki, mentoricam krožka (Danieli Golob, Katji Dičovski, Tini Kuralt) ali po elektronski pošti na naslov: mo.radovljica.mosnje.ljubno@gmail.com

Za dodatne informacije pišite na zgoraj naveden e-naslov ali mentoricam v e-asistentu.

Datoteke za prenos: