Športni dan za 2. razred: pohod čez dva mostova za Športni program Zlati sonček

14. 10. 2024

Športni dan za 2. razred: pohod čez dva mostova za Športni program Zlati sonček

V torek, 15. 10. 2024, bomo imeli športni dan. Odpravili se bomo po poti čez dva mostova v smeri Lesce – Šobec – Radovljica.

Zbrali se bomo ob 8.20 uri pred šolo – pri vhodu v prizidek razredne stopnje. Po šolski malici se bomo odpravili na pohod. Učenci naj od doma v nahrbtniku prinesejo zdrav prigrizek in vodo. Oblečeni in obuti naj bodo primerno daljši hoji (pohodniška obutev) ter opremljeni z rumeno rutko. Vrnili se bomo predvidoma ob 12.55 uri.

Podaljšano bivanje bo potekalo po ustaljenem urniku. Ne pozabijo naj prinesti kartice za kosilo.

POMEMBNO: Zaradi hude alergije na arašide naj učenci ne nosijo arašidov in hrane, ki vsebuje arašide.

V primeru padavin bo pouk po rednem urniku.

Razredničarke: Alja Smolčič, Eva Zaletelj Krajnik in Katjuša Štefančič

Športni dan za 2. razred: pohod čez dva mostova za Športni program Zlati sonček slika 1