Seznam zaposlenih 2023/2024
Učiteljice in učitelji razredne stopnje
Anita Crčekučiteljica razrednega pouka |
Oddelek: 1. A Govorilne ure: sreda, 12.10–12.55, 1. A |
Karin Horvat Grosdruga učiteljica v 1. razredu, jutranje varstvo in podaljšano bivanje |
Oddelek: 1. A Govorilne ure: petek, 10.35–11.15, zbornica RS |
Tina Šivicučiteljica razrednega pouka |
Oddelek: 1. B Govorilne ure: torek, 12.10–12.55, 1. B |
Marjetka Čopdruga učiteljica v 1. razredu, jutranje varstvo in podaljšano bivanje |
Oddelek: 1. B Govorilne ure: četrtek, 9.35–10.10, zbornica RS |
Manja Hrovat Šalamonučiteljica razrednega pouka |
Oddelek: 1. C Govorilne ure: četrtek, 12.10–12.55, 1. C |
Natalija Čudendruga učiteljica v 1. razredu, jutranje varstvo in podaljšano bivanje |
Oddelek: 1. C Govorilne ure: petek, 10.30–11.15, zbornica RS |
Milka Mandelj Šiškoučiteljica razrednega pouka |
Oddelek: 2. A Govorilne ure: četrtek, 7.15–8.00, 2. A |
Simona Kokaljučiteljica razrednega pouka |
Oddelek: 2. B Govorilne ure: torek, 10.30–11.15, zbornica RS |
Katjuša Štefančičučiteljica razrednega pouka |
Oddelek: 2. C Govorilne ure: torek, 7.15–8 .00, 2. C |
Barbara Kusterleučiteljica razrednega pouka |
Oddelek: 3. A Govorilne ure: ponedeljek, 10.30–11.15, 3. C |
Tanja Kozelučiteljica razrednega pouka |
Oddelek: 3. B Govorilne ure: četrtek, 11.30–12.05, zbornica RS |
Damjana Peneučiteljica razrednega pouka |
Oddelek: 3. C Govorilne ure: ponedeljek, 12.05–12.40, zbornica RS |
Maja Toloučiteljica razrednega pouka |
Oddelek: 4. A Govorilne ure: torek, 11.20–12.05, zbornica RS |
Anna Lotte Šancaučiteljica razrednega pouka |
Oddelek: 4. B Govorilne ure: petek, 7.15–8.00, 4. B |
Jana Pristavecučiteljica razrednega pouka |
Oddelek: 4. C Govorilne ure: torek, 10.30–11.15, zbornica RS |
Helena Stareučiteljica razrednega pouka |
Oddelek: 5. A Govorilne ure: četrtek, 12.10–12.55, zbornica PS |
Davida Dermotaučiteljica razrednega pouka |
Oddelek: 5. B Govorilne ure: četrtek, 11.20–12.05, zbornica PS |
Jana Fabčičučiteljica razrednega pouka |
Oddelek: 5. C Govorilne ure: ponedeljek, 10.30–11.15, zbornica RS |
Katja Dičovskiangleški jezik in podaljšano bivanje |
Govorilne ure: torek, 9.25–10.10, 2. C |
Petra Grimanipodaljšano bivanje |
Govorilne ure: torek, 11.20–12.15, zbornica RS |
Mojca Gubancpodaljšano bivanje |
Govorilne ure: petek, 12.10–12.55, zbornica RS |
Dora Hočevar Jelovčanangleški jezik |
|
Ana Krivec Pristovgospodinjstvo |
Govorilne ure: sreda, 10.30–11.15, zbornica / kabinet BIO |
Karmen Malejšport |
Govorilne ure: ponedeljek, 9.25–10.10, zbornica |
Barbara Megličglasbena umetnost, jutranje varstvo in podaljšano bivanje |
Govorilne ure: torek, 8.20–9.05, zbornica RS |
Irena Potočnikpodaljšano bivanje |
Govorilne ure: sreda, 11.20–12.05, zbornica RS |
Špela Ravnikpodaljšano bivanje |
Govorilne ure: petek, 10.35–11.15, zbornica RS |
Maja Rekarjutranje varstvo in podaljšano bivanje |
Govorilne ure: ponedeljek, 12.10–12.55, zbornica RS |
Anja Rozmanpodaljšano bivanje |
|
Alja Smolčičpodaljšano bivanje |
Govorilne ure: torek, 13.00–13.45, zbornica RS |
Nataša Šmidjutranje varstvo |
|
Milijana Vrhovacgospodinjstvo, naravoslovje in tehnika |
Govorilne ure: četrtek, 11.20–12.05, zbornica |
Nina Zupandodatna učiteljica pri urah športa in podaljšano bivanje |
Govorilne ure: četrtek, 12.10–12.55 , zbornica RS |
Učiteljice in učitelji predmetne stopnje
Alja Štendlerangleški jezik |
Oddelek: 6. A Govorilne ure: ponedeljek, 7.30–8.15, zbornica |
Marjana Makarovič Košnjekgeografija |
Oddelek: 6. B Govorilne ure: sreda, 11.20–12.05, kabinet GEO/ZGO |
Rok Šolaršport |
Oddelek: 6. C Govorilne ure: petek, 10.30–11.15, zbornica |
Tjaša Jazbecslovenski jezik |
Oddelek: 6. D Govorilne ure: petek, 11.20–12.05, zbornica |
Frenk Lukanšport |
Oddelek: 6. E Govorilne ure: ponedeljek, 9.25–10.10, zbornica |
Ana Miklavčičmatematika |
Oddelek: 7. A Govorilne ure: ponedeljek, 10.30–11.15, kabinet MAT |
Darja Torkarmatematika |
Oddelek: 7. B Govorilne ure: ponedeljek, 10.30–11.15, kabinet MAT |
Urša Napokojangleški jezik |
Oddelek: 7. C Govorilne ure: petek, 7.30–8.15, učilnica SL3 |
Sabina Felcšport |
Oddelek: 7. D Govorilne ure: torek, 9.25–10.10, zbornica / kabinet ŠPO |
Neža Rejczgodovina, domovinska in državljanska kultura in etika |
Oddelek: 7. E Govorilne ure: četrtek, 11.20–12.05, kabinet GEO/ZGO |
Manca Arhnaravoslovje, biologija |
Oddelek: 8. A Govorilne ure: torek, 11.20–12.05, zbornica |
Katarina Starefizika, kemija |
Oddelek: 8. B Govorilne ure: četrtek, 10.30–11.15, kabinet TIT |
Katra Kržišnikslovenski jezik |
Oddelek: 8. C Govorilne ure: četrtek, 10.30–11.15, zbornica |
Anja Porentanaravoslovje, fizika, kemija |
Oddelek: 8. D Govorilne ure: petek, 11.20–12.05, kabinet FIZ |
Eva Jekovecglasbena umetnost |
Oddelek: 8. E Govorilne ure: sreda, 8.20–9.05, zbornica |
Marjana Pogačnik Medvedangleški jezik |
Oddelek: 9. A Govorilne ure: sreda, 10.30–11.15, zbornica |
Irena Filipičzgodovina |
Oddelek: 9. B Govorilne ure: torek, 8.20–9.05, zbornica |
Irma Bertoncelj Kordežmatematika |
Oddelek: 9. C Govorilne ure: petek, 10.30–11.15, kabinet MAT |
Darja Pagonšport |
Oddelek: 9. D Govorilne ure: torek, 10.30–11.15, zbornica |
Mojca Čadežnaravoslovje, biologija |
Oddelek: 9. E Govorilne ure: torek, 10.30–11.15, kabinet BIO |
Suzana Adžičslovenski jezik |
Govorilne ure: ponedeljek, 10.30–11.15, zbornica |
Janez Celartehnika in tehnologija |
Govorilne ure: četrtek, 12.10–12.55, učilnica TIT |
Daniela Golobslovenski jezik |
Govorilne ure: torek, 10.30–11.15, zbornica |
Anita Hrovatslovenski jezik |
Govorilne ure: ponedeljek, 9.25–10.10, pisarna |
Vesna Ipavecmatematika |
Govorilne ure: ponedeljek, 11.20–12.05, kabinet MAT |
Martin Jerončičangleški jezik |
Govorilne ure: sreda, 9.25–10.10, zbornica |
Peter Kolmanslovenski jezik |
|
Ana Krivec Pristovgospodinjstvo |
Govorilne ure: sreda, 10.30–11.15, zbornica / kabinet BIO |
Karmen Malejšport |
Govorilne ure: ponedeljek, 9.25–10.10, zbornica |
Vika Marinkovič Sveteljlikovna umetnost |
Govorilne ure: ponedeljek, 10.30–11.15, kabinet LUM |
Tamara Oštir Pavličmatematika |
Govorilne ure: torek, 11.20–12.05, kabinet MAT |
Ines Rajgeljangleški jezik |
Govorilne ure: četrtek, 9.25–10.10, zbornica |
Špela Ravnikslovenski jezik |
Govorilne ure: petek, 10.35–11.15, zbornica RS |
Tanja Resman Tomšegeografija, zgodovina |
Govorilne ure: četrtek, 9.25–10.10, kabinet GEO/ZGO |
Jože Staretehnika in tehnologija |
Govorilne ure: ponedeljek, 11.20–12.05, kabinet TIT |
Milijana Vrhovacgospodinjstvo |
Govorilne ure: četrtek, 11.20–12.05, zbornica |
Helen Asherasistentka za angleški jezik |
|
Ana Fonnemški jezik (izbirni predmet) |
Govorilne ure: petek, 8.20–9.05, zbornica |
Marko Grimanilaborant |
Vodstvo šole
Boris Mohoričravnatelj |
boris.mohoric@guest.arnes.si 04/533 75 02 |
Anita Hrovatnamestnica ravnatelja za RS |
anita.hrovat@guest.arnes.si 04/533 75 03 |
Tanja Smolejpomočnica ravnatelja za PS |
tanja.smolej@guest.arnes.si 04/533 75 05 |
Metka Urhvodja podružnične šole Ljubno |
metka.urh@gmail.com 04/533 10 17 |
Tatjana Pretnarvodja podružnične šole Mošnje |
tatjana.pretnar@guest.arnes.si 04/532 55 80 |
Administracija
Maja Ravniktajnica |
maja.ravnik@guest.arnes.si 04/533 75 00 |
Anja Žumerblagajničarka |
projekt6s.oskratl@guest.arnes.si 04/533 75 30 |
Teja Ganzitti Bulovecračunovodkinja |
teja.ganzitti-bulovec@guest.arnes.si 04/533 75 11 |
Vanja Veneknjigovodkinja |
vanja.vene@guest.arnes.si 04/533 75 08 |
Aleš Bizjakračunalničar - organizator informacijskih dejavnosti |
ales.bizjak3@guest.arnes.si 04/533 75 26, 030/714 391 |
Miha Stareračunalničar |
Knjižnica
Tanja Smolejknjižničarka |
tanja.smolej@guest.arnes.si 04/533 75 05 |
Alenka Vurnikknjižničarka |
alenka.vurnik@guest.arnes.si 04/533 75 24 |
Svetovalna služba
Jelka Bercepsihologinja |
jelka.berce@guest.arnes.si 04/533 75 09 |
Anamarija Novaksocialna pedagoginja |
anamarija.novak1@guest.arnes.si 04/533 75 13 |
Tadeja Arko Ruparspecialna pedagoginja |
tadeja.arko-rupar@guest.arnes.si 040/788 609 |
Dodatna strokovna pomoč
Janka Bergel Pogačnikdodatna strokovna pomoč |
|
Mojca Komardodatna strokovna pomoč |
Govorilne ure: ponedeljek, 8.20–9.05, zbornica RS |
Dunja Sinobaddodatna strokovna pomoč |
|
Frančiška Tepešdodatna strokovna pomoč |
franciska.tepes@guest.arnes.si. |
Nina Šolardodatna strokovna pomoč |
Spremljevalke učencev
Jana Krekspremljevlaka učenke |
|
Nataša Šmidspremljevalka učenca |
|
Nina Zupanspremljevalka učenca |
Govorilne ure: četrtek, 12.10–12.55 , zbornica RS |
Čistilke
Vanja Benedičiččistilka |
|
Mirsada Delanovićčistilka |
|
Marjeta Demšarčistilka |
|
Danica Golmajerčistilka |
|
Vesna Kachurovačistilka |
|
Alenka Kopasićčistilka |
|
Lidija Koščakčistilka |
|
Nuša Lavtižar Drolčistilka |
|
Marjeta Lesničarčistilka |
|
Mateja Rozmančistilka |
|
Nada Terančistilka |
Hišniki
Branko Blatnikhišnik |
|
Marko Grimanihišnik |
marko.grimani@guest.arnes.si |
Marko Hribarhišnik |
marko.hribar@guest.arnes.si |
Kuharice in kuharja
Luka Blažunkuhar |
|
Senad Ćejvanovićvodja kuhinje |
04/533 75 16 |
Vesna Černekuharica |
|
Sonja Pavšekkuharica |
|
Hanifa Rogačkuharica |
|
Špela Šimnickuharica |