Aktualna obvestila

Neobvezni in obvezni izbirni predmeti 2021/22
29. 03. 2021 | Pomembno za starše

Neobvezni in obvezni izbirni predmeti 2021/22

Na spletni strani šole, v rubriki Pomembni dokumenti, so objavljene zgibanke o neobveznih izbirnih predmetih (4.⁠—6. razred) za matično šolo in podružnici ter knjižica s predstavitvijo obveznih izbirnih vsebin (7.⁠—9. razred) za prihodnje šolsko leto.

Seznam srednjih šol z dodatnimi informacijami glede izvedbe informativnih dni
10. 02. 2021 | Obvestila, informacije

Seznam srednjih šol z dodatnimi informacijami glede izvedbe informativnih dni

Na spletnih straneh Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport je objavljen seznam vseh srednjih šol s povezavami do spletnih strani in z dodatnimi informacijami glede izvedbe informativnih dni.

Nasveti: računalnik, telefon, TV - kje in koliko časa?
04. 02. 2021 | Obvestila, informacije

Nasveti: računalnik, telefon, TV - kje in koliko časa?

Vse je odvisno od KJE in KOLIKO ČASA. Prisluhnite 15-minutni oddaji iz radijskega arhiva RTVSLO, kjer je dal Miha Kramli odlične praktične napotke staršem za to, kje naj bodo v stanovanju telefoni, računalniki in TV ter kako jih z lastnim vzorom starši lahko naučimo časovne omejitve, ko s(m)o priklopljeni.

Začasni vozni red avtobusa
25. 01. 2021 | Obvestila, informacije

Začasni vozni red avtobusa

Od torka, 26. januarja 2021, ko se začne pouk v šoli za učence 1. triade, bo veljal spremenjen vozni red avtobusa in kombija.

Začasni vozni red kombija
25. 01. 2021 | Obvestila, informacije

Začasni vozni red kombija

Od torka, 26. januarja 2021, ko se začne pouk v šoli za učence 1. triade, bo veljal spremenjen vozni red kombija. Veljal bo do dodatnega sproščanja ukrepov za zajezitev širjenja okužb s virusom SARS-CoV-2, ko naj bi se v šolske klopi vrnili učenci 4. in 5. razreda.

Vzdrževalna dela na storitvi Arnes Splet
24. 12. 2020 | Obvestila, informacije

Vzdrževalna dela na storitvi Arnes Splet

V sredo, 30. 12. 2020, bo zaradi vzdrževalnih del moten dostop do vseh spletišč v storitvi Arnes Splet. Dostop bo moten od 17.00, 30. 12. 2020, do 1.00, 31. 12. 2020. Uporabniki bodo spletišča lahko še vedno pregledovali, onemogočeno bo dodajanje, urejanje in brisanje vsebin. Za nadzorni center Arnes: Tine Brglez

Arnes Učilnice znova delujejo
21. 10. 2020 | Obvestila, informacije

Arnes Učilnice znova delujejo

Sporočilo iz Arnesa: Arnes je danes zjutraj, 21. oktobra, zaznal napad DDoS na Arnes Učilnice. Zaradi tega Arnes Učilnice kratek čas niso bile dostopne. Šlo je za 15 minutni izpad okoli 8. ure zjutraj, v času največjih obremenitev. Novih težav ne pričakujemo.

Obvestilo za učence 9. razreda: Vrtiljak poklicev
15. 10. 2020 | Obvestila, informacije

Obvestilo za učence 9. razreda: Vrtiljak poklicev

Zaradi trenutne situacije s covid–19 je prireditev Vrtiljak poklicev, kot so jo načrtovali na Srednji šoli za lesarstvo na Šolskem centru Škofja Loka, 15. 10. 2020 odpovedan.

Dežurni telefon podaljšanega bivanja
02. 10. 2020 | Pomembno za starše

Dežurni telefon podaljšanega bivanja

Spoštovani starši! Sporočamo Vam, da bomo od sedaj naprej na telefonu za podaljšano bivanje dosegljive od 15.30 dalje.

Gledališki krožek
02. 10. 2020 | Obvestila, informacije

Gledališki krožek

Gledališki krožek pričenja z delom. Vaje bodo ob ponedeljkih od 15.30 do 17.00 na šolskem odru, učenci mentorico počakate v spodnji avli.

Letovanja za otroke s stalnim prebivališčem v občini Radovljica
26. 04. 2024

Letovanja za otroke s stalnim prebivališčem v občini Radovljica

Društvo prijateljev mladine Škofja Loka med poletnimi počitnicami organizira letovanja za otroke Gorenjske. Zdravstvena letovanja so visoko sofinancirana s strani ZZZS Slovenije, Občine Radovljica in akcije POMEŽIK SONCU.

Obiskali so nas učenci s češke osnovne šole ZS Dolní Dubňany
25. 04. 2024

Obiskali so nas učenci s češke osnovne šole ZS Dolní Dubňany

Našo šolo so v sredo, 24. 4. 2024  in v četrtek, 25. 4. 2024,  obiskali učenci s češke osnovne šole ZS Dolní Dubňany. Za njih smo pripravili kratek program, pokazali smo jim prostore naše šole ter jih povabili k pouku.

Nacionalno preverjanje znanja v 6. in 9. razredu – maj 2024
25. 04. 2024

Nacionalno preverjanje znanja v 6. in 9. razredu – maj 2024

V 6. in 9. razredu se znanje učencev preverja z nacionalnim preverjanjem znanja, s katerim se preverjajo standardi znanja, določeni z učnim načrtom. Nacionalno preverjanje znanja je za učence 6. in 9. razreda obvezno.

Meta Kleindienst nagrajena na mednarodnem likovnem natečaju Sove
24. 04. 2024

Meta Kleindienst nagrajena na mednarodnem likovnem natečaju Sove

Naša učenka iz 4.c razreda, Meta Kleindienst, je osvojila posebno nagrado na mednarodnem likovnem natečaju Sove v ameriškem Houston-u,

Državno tekmovanje iz Vesele šole
24. 04. 2024

Državno tekmovanje iz Vesele šole

V sredo, 10. aprila, je na naši šoli potekalo državno tekmovanje iz Vesele šole, ki se ga je udeležilo 10 učencev od 4. do 6. razreda. Učenki Ivana Sedej in Vita Rozman iz 6. d sta prejeli zlato priznanje in pohvalo, učenki Valentina Ilc iz 4. a ter Zala Dolenc iz 4. b pa srebrno priznanje.