Aktualna obvestila

Dodatni pouk iz fizike odpade
26. 01. 2022 | Obvestila, informacije

Dodatni pouk iz fizike odpade

Dodatni pouk iz fizike pri učiteljici Katarini Stare danes in do konca tedna odpade.

Plesni tečaj do nadaljnjega odpade
24. 01. 2022 | Obvestila, informacije

Plesni tečaj do nadaljnjega odpade

Učence 9. razredov obveščamo, da do nadaljnjega plesni tečaj odpade. O datumu ponovnega pričetka plesnega tečaja boste obveščeni.

11. 01. 2022 | Obvestila, informacije

Plesni tečaj – valeta

Prijavljene učence 9. razredov obveščamo, da se bo plesni tečaj za valeto začel v sredo, 12. 1. 2022, ob 7.30 v telovadnici razredne stopnje.

Šola v naravi: Učenci 4. A in 4. B razreda so prispeli v CŠOD Jurček
20. 12. 2021 | Pomembno za starše

Šola v naravi: Učenci 4. A in 4. B razreda so prispeli v CŠOD Jurček

Spoštovani starši. Učenci 4. a in 4. b razreda so srečno prispeli v CŠOD Jurček v Kočevje. Vsi skupaj vas lepo pozdravljajo.

Šola v naravi: srečno prispeli v CŠOD Jurček
13. 12. 2021 | Pomembno za starše

Šola v naravi: srečno prispeli v CŠOD Jurček

Spoštovani starši. Učenci 4. c in 4. PŠ Mošnje so srečno prispeli v CŠOD Jurček v Kočevje. Vsi skupaj vas lepo pozdravljajo.

Sklop predavanj za starše: Deluješ, kot izbereš
22. 09. 2021 | Obvestila, informacije

Sklop predavanj za starše: Deluješ, kot izbereš

Se še spomnite pomladanske trilogije z dr. Aleksandrom Zadelom in Melito Joželj Nose? Razmišljala sta o družbi in krizi, zaupanju, povezanosti. Zdaj sta pripravila nov sklop predavanj pod skupnim naslovom Deluješ, kot izbereš. Jesenski sklop se imenuje Živeti (na) polno.

Spremenjen vozni red avtobusa in kombija
31. 08. 2021 | Pomembno za starše

Spremenjen vozni red avtobusa in kombija

Z začetkom novega šolskega leta bo na matični šoli veljal nekoliko spremenjen urnik zvonjenja. Temu sta prilagojena tudi vozna reda avtobusov in kombijev.

Seznam učnih gradiv za šolsko leto 2021/22
15. 06. 2021 | Obvestila, informacije

Seznam učnih gradiv za šolsko leto 2021/22

Na spletni strani smo objavili sezname učnih gradiv za prihodnje šolsko leto.

Pozabljene stvari
07. 06. 2021 | Obvestila, informacije

Pozabljene stvari

V šoli se je spet nabralo veliko pozabljenih oblačil in drugih predmetov. Prosimo, da ob prihodu po vašega otroka pregledate pozabljene stvari, ki se nahajajo v kartonastih škatlah. Škatli bosta na razpolago na hodniku pri obeh vhodih na razredno stopnjo od torka, 8.6. dalje.

Priporočilo: dokumentarni film Ujete v medmrežju
27. 05. 2021 | Pomembno za starše

Priporočilo: dokumentarni film Ujete v medmrežju

Spoštovani, če imate možnost ogleda TV programov za nazaj, vam priporočamo ogled izjemnega dokumentarnega prispevka o spletnih zlorabah dekleti. Oddaja "Ujete v medmrežju" je bila na sporedu v torek, 25. 5. 2021 ob 20. uri na TV SLO 2.

Letovanja za otroke s stalnim prebivališčem v občini Radovljica
26. 04. 2024

Letovanja za otroke s stalnim prebivališčem v občini Radovljica

Društvo prijateljev mladine Škofja Loka med poletnimi počitnicami organizira letovanja za otroke Gorenjske. Zdravstvena letovanja so visoko sofinancirana s strani ZZZS Slovenije, Občine Radovljica in akcije POMEŽIK SONCU.

Obiskali so nas učenci s češke osnovne šole ZS Dolní Dubňany
25. 04. 2024

Obiskali so nas učenci s češke osnovne šole ZS Dolní Dubňany

Našo šolo so v sredo, 24. 4. 2024  in v četrtek, 25. 4. 2024,  obiskali učenci s češke osnovne šole ZS Dolní Dubňany. Za njih smo pripravili kratek program, pokazali smo jim prostore naše šole ter jih povabili k pouku.

Nacionalno preverjanje znanja v 6. in 9. razredu – maj 2024
25. 04. 2024

Nacionalno preverjanje znanja v 6. in 9. razredu – maj 2024

V 6. in 9. razredu se znanje učencev preverja z nacionalnim preverjanjem znanja, s katerim se preverjajo standardi znanja, določeni z učnim načrtom. Nacionalno preverjanje znanja je za učence 6. in 9. razreda obvezno.

Meta Kleindienst nagrajena na mednarodnem likovnem natečaju Sove
24. 04. 2024

Meta Kleindienst nagrajena na mednarodnem likovnem natečaju Sove

Naša učenka iz 4.c razreda, Meta Kleindienst, je osvojila posebno nagrado na mednarodnem likovnem natečaju Sove v ameriškem Houston-u,

Državno tekmovanje iz Vesele šole
24. 04. 2024

Državno tekmovanje iz Vesele šole

V sredo, 10. aprila, je na naši šoli potekalo državno tekmovanje iz Vesele šole, ki se ga je udeležilo 10 učencev od 4. do 6. razreda. Učenki Ivana Sedej in Vita Rozman iz 6. d sta prejeli zlato priznanje in pohvalo, učenki Valentina Ilc iz 4. a ter Zala Dolenc iz 4. b pa srebrno priznanje.