Aktualna obvestila

Spremenjen vozni red avtobusa in kombija
31. 08. 2021 | Pomembno za starše

Spremenjen vozni red avtobusa in kombija

Z začetkom novega šolskega leta bo na matični šoli veljal nekoliko spremenjen urnik zvonjenja. Temu sta prilagojena tudi vozna reda avtobusov in kombijev.

Seznam učnih gradiv za šolsko leto 2021/22
15. 06. 2021 | Obvestila, informacije

Seznam učnih gradiv za šolsko leto 2021/22

Na spletni strani smo objavili sezname učnih gradiv za prihodnje šolsko leto.

Pozabljene stvari
07. 06. 2021 | Obvestila, informacije

Pozabljene stvari

V šoli se je spet nabralo veliko pozabljenih oblačil in drugih predmetov. Prosimo, da ob prihodu po vašega otroka pregledate pozabljene stvari, ki se nahajajo v kartonastih škatlah. Škatli bosta na razpolago na hodniku pri obeh vhodih na razredno stopnjo od torka, 8.6. dalje.

Priporočilo: dokumentarni film Ujete v medmrežju
27. 05. 2021 | Pomembno za starše

Priporočilo: dokumentarni film Ujete v medmrežju

Spoštovani, če imate možnost ogleda TV programov za nazaj, vam priporočamo ogled izjemnega dokumentarnega prispevka o spletnih zlorabah dekleti. Oddaja "Ujete v medmrežju" je bila na sporedu v torek, 25. 5. 2021 ob 20. uri na TV SLO 2.

Neobvezni in obvezni izbirni predmeti 2021/22
29. 03. 2021 | Pomembno za starše

Neobvezni in obvezni izbirni predmeti 2021/22

Na spletni strani šole, v rubriki Pomembni dokumenti, so objavljene zgibanke o neobveznih izbirnih predmetih (4.⁠—6. razred) za matično šolo in podružnici ter knjižica s predstavitvijo obveznih izbirnih vsebin (7.⁠—9. razred) za prihodnje šolsko leto.

Seznam srednjih šol z dodatnimi informacijami glede izvedbe informativnih dni
10. 02. 2021 | Obvestila, informacije

Seznam srednjih šol z dodatnimi informacijami glede izvedbe informativnih dni

Na spletnih straneh Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport je objavljen seznam vseh srednjih šol s povezavami do spletnih strani in z dodatnimi informacijami glede izvedbe informativnih dni.

Nasveti: računalnik, telefon, TV - kje in koliko časa?
04. 02. 2021 | Obvestila, informacije

Nasveti: računalnik, telefon, TV - kje in koliko časa?

Vse je odvisno od KJE in KOLIKO ČASA. Prisluhnite 15-minutni oddaji iz radijskega arhiva RTVSLO, kjer je dal Miha Kramli odlične praktične napotke staršem za to, kje naj bodo v stanovanju telefoni, računalniki in TV ter kako jih z lastnim vzorom starši lahko naučimo časovne omejitve, ko s(m)o priklopljeni.

Začasni vozni red avtobusa
25. 01. 2021 | Obvestila, informacije

Začasni vozni red avtobusa

Od torka, 26. januarja 2021, ko se začne pouk v šoli za učence 1. triade, bo veljal spremenjen vozni red avtobusa in kombija.

Začasni vozni red kombija
25. 01. 2021 | Obvestila, informacije

Začasni vozni red kombija

Od torka, 26. januarja 2021, ko se začne pouk v šoli za učence 1. triade, bo veljal spremenjen vozni red kombija. Veljal bo do dodatnega sproščanja ukrepov za zajezitev širjenja okužb s virusom SARS-CoV-2, ko naj bi se v šolske klopi vrnili učenci 4. in 5. razreda.

Vzdrževalna dela na storitvi Arnes Splet
24. 12. 2020 | Obvestila, informacije

Vzdrževalna dela na storitvi Arnes Splet

V sredo, 30. 12. 2020, bo zaradi vzdrževalnih del moten dostop do vseh spletišč v storitvi Arnes Splet. Dostop bo moten od 17.00, 30. 12. 2020, do 1.00, 31. 12. 2020. Uporabniki bodo spletišča lahko še vedno pregledovali, onemogočeno bo dodajanje, urejanje in brisanje vsebin. Za nadzorni center Arnes: Tine Brglez

Razstava v Čebelarskem centru
28. 06. 2024

Razstava v Čebelarskem centru

Vabljeni na razstavo z naslovom Hura, poletje! v Čebelarski center v Lescah. Likovni izdelki učencev razredne stopnje, ki s svojo ustvarjalnostjo in barvitostjo popestrijo prostor, bodo na ogled do septembra 2024.

Poletni živ žav pred mestno knjižnico

Poletni živ žav pred mestno knjižnico

V torek, 18. 6. 2024, ob 17. uri je bila pred radovljiško mestno knjižnico prireditev Poletni živ žav. Nastopali so učenci OŠ ATL Radovljica iz oddelkov podaljšanega bivanja od 1. do 5. razreda na matični šoli in podružničnih šolah Ljubno ter Mošnje s svojimi učitejicami.

Valeta 2024

Valeta 2024

V četrtek, 13. junija 2024, se je s svečano zaključno prireditvijo od šole poslovila še ena generacija osnovnošolcev. Devetošolci so tudi tokrat za polno avlo obiskovalcev - učiteljev, staršev, prijateljev - pripravili prijeten večer. Utrinke z valete si oglejte v galeriji.

Preberite več
Najboljše počitnice doslej (pismo ravnatelja)
27. 06. 2024

Najboljše počitnice doslej (pismo ravnatelja)

Kako hitro je leto minilo! Kot bi mignil, smo že tukaj, na koncu šolskega leta, pripravljeni na zaslužene počitnice. Učenci, zmagali ste! Premagali ste teste, domače naloge in šolske projekte, zdaj pa je čas; da premagate še najboljše počitnice doslej. Naj bodo vaši dnevi polni smeha, sonca in sladoleda. Veliko sladoleda.

Športne igre mladih
21. 06. 2024

Športne igre mladih

V okviru "Športnih iger mladih" so učenci iz 3. C razreda in 5. razredov sodelovali na finalni igri "med dvema ognjema" in finalu v atletiki - tek na 60m. Dogodek se je odvijal 18. 6. 2024 v Športnem parku Kodeljevo v Ljubljani. Naši učenci so dosegli odlične rezultate.