Aktualna obvestila

Učenci 7. a in 7. b srečno prispeli v Planico
28. 02. 2022 | Obvestila, informacije

Učenci 7. a in 7. b srečno prispeli v Planico

Spoštovani starši. Učenci 7. a in 7. b razreda so srečno prispeli v CŠOD Planica. Vsi skupaj vas lepo pozdravljajo.

Razpis prostega delovnega mesta: RAVNATELJ
22. 02. 2022 | Obvestila, informacije

Razpis prostega delovnega mesta: RAVNATELJ

Svet zavoda Osnovna šola A. T. Linharta Radovljica, Kranjska cesta 27, 4240 Radovljica, razpisuje delovno mesto RAVNATELJA. Pisne prijave z dokazili o izpolnjevanju zahtevanih pogojev pošljite v 15 dneh po objavi razpisa.

Četrt ure literature: v petek, 18. februarja
11. 02. 2022 | Obvestila, informacije

Četrt ure literature: v petek, 18. februarja

V petek, 18. februarja, 2. šolsko uro, bomo spet izvedli »Četrt ure literature«. Prinesite s seboj vsak svojo knjigo.

7. februar je pouka prost dan
01. 02. 2022 | Obvestila, informacije

7. februar je pouka prost dan

2. septembra 2021 je Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport objavilo spremenjenem Šolski koledar za osnovne šole, po katerem je ponedeljek, 7. februar 2022, pouka prost dan.

Dodatni pouk iz fizike odpade
26. 01. 2022 | Obvestila, informacije

Dodatni pouk iz fizike odpade

Dodatni pouk iz fizike pri učiteljici Katarini Stare danes in do konca tedna odpade.

Plesni tečaj do nadaljnjega odpade
24. 01. 2022 | Obvestila, informacije

Plesni tečaj do nadaljnjega odpade

Učence 9. razredov obveščamo, da do nadaljnjega plesni tečaj odpade. O datumu ponovnega pričetka plesnega tečaja boste obveščeni.

11. 01. 2022 | Obvestila, informacije

Plesni tečaj – valeta

Prijavljene učence 9. razredov obveščamo, da se bo plesni tečaj za valeto začel v sredo, 12. 1. 2022, ob 7.30 v telovadnici razredne stopnje.

Šola v naravi: Učenci 4. A in 4. B razreda so prispeli v CŠOD Jurček
20. 12. 2021 | Pomembno za starše

Šola v naravi: Učenci 4. A in 4. B razreda so prispeli v CŠOD Jurček

Spoštovani starši. Učenci 4. a in 4. b razreda so srečno prispeli v CŠOD Jurček v Kočevje. Vsi skupaj vas lepo pozdravljajo.

Šola v naravi: srečno prispeli v CŠOD Jurček
13. 12. 2021 | Pomembno za starše

Šola v naravi: srečno prispeli v CŠOD Jurček

Spoštovani starši. Učenci 4. c in 4. PŠ Mošnje so srečno prispeli v CŠOD Jurček v Kočevje. Vsi skupaj vas lepo pozdravljajo.

Sklop predavanj za starše: Deluješ, kot izbereš
22. 09. 2021 | Obvestila, informacije

Sklop predavanj za starše: Deluješ, kot izbereš

Se še spomnite pomladanske trilogije z dr. Aleksandrom Zadelom in Melito Joželj Nose? Razmišljala sta o družbi in krizi, zaupanju, povezanosti. Zdaj sta pripravila nov sklop predavanj pod skupnim naslovom Deluješ, kot izbereš. Jesenski sklop se imenuje Živeti (na) polno.

Razstava v Čebelarskem centru
28. 06. 2024

Razstava v Čebelarskem centru

Vabljeni na razstavo z naslovom Hura, poletje! v Čebelarski center v Lescah. Likovni izdelki učencev razredne stopnje, ki s svojo ustvarjalnostjo in barvitostjo popestrijo prostor, bodo na ogled do septembra 2024.

Poletni živ žav pred mestno knjižnico

Poletni živ žav pred mestno knjižnico

V torek, 18. 6. 2024, ob 17. uri je bila pred radovljiško mestno knjižnico prireditev Poletni živ žav. Nastopali so učenci OŠ ATL Radovljica iz oddelkov podaljšanega bivanja od 1. do 5. razreda na matični šoli in podružničnih šolah Ljubno ter Mošnje s svojimi učitejicami.

Valeta 2024

Valeta 2024

V četrtek, 13. junija 2024, se je s svečano zaključno prireditvijo od šole poslovila še ena generacija osnovnošolcev. Devetošolci so tudi tokrat za polno avlo obiskovalcev - učiteljev, staršev, prijateljev - pripravili prijeten večer. Utrinke z valete si oglejte v galeriji.

Preberite več
Najboljše počitnice doslej (pismo ravnatelja)
27. 06. 2024

Najboljše počitnice doslej (pismo ravnatelja)

Kako hitro je leto minilo! Kot bi mignil, smo že tukaj, na koncu šolskega leta, pripravljeni na zaslužene počitnice. Učenci, zmagali ste! Premagali ste teste, domače naloge in šolske projekte, zdaj pa je čas; da premagate še najboljše počitnice doslej. Naj bodo vaši dnevi polni smeha, sonca in sladoleda. Veliko sladoleda.

Športne igre mladih
21. 06. 2024

Športne igre mladih

V okviru "Športnih iger mladih" so učenci iz 3. C razreda in 5. razredov sodelovali na finalni igri "med dvema ognjema" in finalu v atletiki - tek na 60m. Dogodek se je odvijal 18. 6. 2024 v Športnem parku Kodeljevo v Ljubljani. Naši učenci so dosegli odlične rezultate.